Podaruj rodzicom romantyczny weekend we Wrocławiu.

Zastanawiasz się nad prezentem dla rodziców na rocznicę ślubu? A może bez okazji, po prostu pragniesz sprawić im przyjemność. Podaruj im wspomnienia! Cena pakietu zawiera dwudniowy pobyt w luksusowym apartamencie z widokiem na Odrę, bukiet ulubionych kwiatów dla Twojej mamy oraz butelkę pysznego Prosecco, śniadanie dostarczymy do apartamentu.

Na weekend dla seniora szczególnie polecamy wybrać się na jazzowy koncert do klubu Vertigo, który znajduje się w samym sercu Wrocławskiego rynku. Program koncertów znajduje się na stronie Vertigo, a my na Twoje życzenie zajmiemy się organizacją rezerwacji stolika w lokalu!

Oferujemy wycieczkę komfortowym meleksem firmy CityTours po całym Wrocławiu. Wycieczka odbywa się z licencjonowanym przewodnikiem, który mówi w kilku językach obcych dzięki czemu każdy gość ma okazję poznać ekscytującą historię miasta. Istnieje również możliwość zrealizowania rejsu po Odrze komfortowym katamaranem Solarnym City Boats. Jest to piękny sposób na zobaczenie miasta Stu Mostów z wyjątkowej strony. Kapitan, który jest certyfikowanym przewodnikiem po Wrocławiu opowie wszystkie miejskie legendy Wrocławia

Śniadania do apartamentu  z restauracji "Przystań & Marina".

Na życzenie możemy zarezrwować dla Ciebie stolik w jednej z polecanych przez nas restauracji.

Na życzenie możemy wstawić do apartamentu łóżeczko dziecięce, fotelik, krzesełko do karmienia lub wanienkę.

sygnet big sygnet big