Nie ma chyba doskonalszej lokalizacji we Wrocławiu, która łączyłaby w sobie tyle wartości. Aparthotel usytuowany jest tuż przy Starym Mieście, z widokiem na imponujący zabytkową architekturą XVIII-wieczny uniwersytet. Będąc tu, jesteś w samym centrum wszystkiego, miasta, zabytków, restauracji i unikalnej atmosfery stolicy Dolnego Śląska. W środku nowoczesne, nastrojowe i przestronne wnętrza. Każdy apartament jest klimatyzowany, posiada balkony typu francuskiego. Duże, panoramiczne okna rozsuwają się, dając efekt otwartej ściany. Sprawiają, że nawet będąc w apartamencie, stajesz się częścią życia miasta i okalającej wody.

Minimalistyczna i stonowana kolorystycznie architektura budynku oddaje głos otaczającej przyrodzie i pozwala, w samym centrum Wrocławia, nie tylko intensywnie korzystać z uroków miasta, ale i odpocząć. W kontraście do spokojnej całości, jako wyjątkowe i barwne uzupełnienie dla tego miejsca, powstała dedykowana kolekcja obrazów artysty Lva Sterna „Drzewo nad Odrą”, czyniąc z Mariny nasz pierwszy aparthotel, który jest jednocześnie galerią sztuki.

  • 24H Recepcja
  • Na terenie kompleksu Marina znajduje się 5 nagradzanych, renomowanych restauracji
  • Obiekt wyposażony jest w windę, podziemny parking i prywatną przystań
  • Usytuowany zaledwie 500 metrów do Rynku, tylko 1 kilometr od zabytkowego Ostrowa Tumskiego
  • W odległości o 100 do 500 metrów 5 przystanków autobusowych i tramwajowych, we wszystkich kierunkach miasta

Marina wywołuje wyjątkowe emocje – codziennie obserwujemy, jak nasi Goście, jeszcze przed przyjazdem, tworzą w głowie obraz, tego co na nich czeka. Czują, że rezerwują nie tylko nocleg, ale całościowe doświadczenie: miejsce, apartament, wnętrza, widok, położenie. Tworząc tę lokalizację zadbaliśmy o jakość każdego z tych elementów, dlatego ich połączenie pozwala Gościom poczuć się wyjątkowo. Ta synergia udziela się również nam – zespołowi, dzięki spontanicznym reakcjom naszych Gości czujemy, że oferujemy nie hotel, a wspomnienia.

W LOKALIZACJI EXCLUSIVE APARTHOTEL | WROCŁAW MARINA