Podaruj swojej lepszej połówce romantyczny weekend pełen wspomnień.

Cena zawiera dwudniowy pobyt w luksusowym apartamencie w samym centrum Wrocławia. Do apartamentu dostarczymy bukiet ulubionych kwiatów dla Twojej połówki oraz butelkę pysznego Prosecco. Dodatkowo nie musisz się martwić o śniadania! Codziennie o wybranej przez Ciebie godzienie recepcjonista będzie dostarczać pyszne śniadanie bezpośrednio do apartamentu z restauracji "Przystań & Marina".

Na życzenie możemy wstawić do apartamentu łóżeczko dziecięce, fotelik, krzesełko do karmienia lub wanienkę

Do głównych atutów lokalizacji z pewnością należą piękne widoki, liczne restauracje w pobliżu oraz wspaniałe miejsca spacerowe.

Oferujemy wycieczkę komfortowym meleksem firmy CityTours po całym Wrocławiu. Wycieczka odbywa się z licencjonowanym przewodnikiem, który mówi w kilku językach obcych dzięki czemu każdy gośc ma okazję poznać ekscytującą historię miasta. Istnieje również możliwość zrealizowania rejsu po Odrze komfortowym katamaranem Solarnym City Boats. Jest to piękny sposób na zobaczenie miasta Stu Mostów z wyjątkowej strony. Kapitan, który jest certyfikowanym przewodnikiem po Wrocławiu opowie wszystkie miejskie legendy Wrocławia.

Śniadania do apartamentu z restauracji "Przystań & Marina".

 

Na życzenie możemy zarezerwować dla Ciebie stolik w jednej z polecanych przez nas restauracji.

sygnet big sygnet big