Aparthotel znajduje się w samym sercu Krakowa, w zrewitalizowanym, historycznym kompleksie dawnego browaru miejskiego, zaledwie 900 metrów od Rynku Głównego. Tworzy klimat małego miasteczka, na który składa się 6 budynków mieszkalnych. Nieopodal obiektu (3 minuty) zaczynają się słynne Planty Starego Miasta, które prowadzą spacerem po najpopularniejszych zabytkach Krakowa. Mimo bezpośredniej bliskości turystycznego centrum miasta, lokalizacja gwarantuje kameralny i spokojny pobyt. Przestronne, elegancko i funkcjonalnie urządzone apartamenty, znajdują się w nowoczesnych budynkach z windą i wygodnym parkingiem podziemnym – co jest rzadkością w samym centrum Krakowa. Wyposażone we wszystkie niezbędne i praktyczne sprzęty, swoim szerokim zapleczem oferują wygodę i komfort zakwaterowania, niezależnie od długości i charakteru pobytu.

Recepcja EXCLUSIVE Aparthotel stanowi wygodny punkt dojazdu, widoczny od razu przy wjeździe do kompleksu od ulicy Strzeleckiej. Nasz zespół cechuje gościnność i nieustająca chęć pomocy, liczne życzenia naszych Gości znajdują odzwierciedlenie w konkretnych działaniach personelu. Kraków to idealna baza wypadowa do ważnych atrakcji, dlatego chętnie pomagamy w organizacji ich zwiedzania.

  • Doskonała lokalizacja dla zmotoryzowanych w sercu Krakowa, własny parking podziemny
  • Doskonała lokalizacja dla niezmotoryzowanych – 600 metrów od stacji Kraków Główny
  • Barbakan / Brama Floriańska / Teatr Słowackiego (9 minut), Rynek Główny / Sukiennice (12 minut)
  • Zamek Królewski na Wawelu oraz legendarny smok wawelski – 1,5 km spacerem po zabytkowym Starym Mieście
  • Niezapomniane rejsy statkiem po Wiśle m.in. do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu

Pobyt w EXCLUSIVE Aparthotel oddaje w naszym rozumieniu Nową Sztukę Hotelarstwa - bo czy nie cudownie jednego dnia delektować się śniadaniem dostarczonym prosto do drzwi, drugiego wypić pyszną kawę w znajdującej się tuż obok kawiarni, a trzeciego zostać w apartamencie i przygotować swoje ulubione danie we własnej kuchni... Za sprawą tej różnorodności nasz aparthotel wpisuje się w naturalny rytm codzienności, stając się dla Gości ich drugim domem, pozwalającym na spontaniczność i bycie sobą. Wspaniale jest móc oferować obiekt, który swoim bezpośrednim otoczeniem, bliskością do największych atrakcji, komfortem apartamentów i wygodnym podziemnym parkingiem, oddaje same atuty miasta - co dla odwiedzających jest największą wartością.

W LOKALIZACJI EXCLUSIVE APARTHOTEL | KRAKÓW BROWAR LUBICZ