Zaledwie 400 metrów deptakiem oławskim, bez skrzyżowań i ruchliwych ulic – tyle dzieli obiekt od słynnego i zabytkowego Rynku. Kameralna ulica Krawiecka to spokojne miejsce w samym sercu Wrocławia. W bezpośrednim – spacerowym otoczeniu, znajdują się najważniejsze zabytki, liczne restauracje, wyjątkowa w skali kraju architektura oraz rzeka Odra, zaskakująca wachlarzem swoich atrakcji. Tuż obok znajduje się galeria handlowa oraz kluczowy węzeł komunikacji miejskiej, który zapewnia wygodny transport we wszystkich możliwych kierunkach. Krawiecka to wielowymiarowa atmosfera miasta, zarówno dla turystów, jak i dla tych Gości, którzy zostają z nami na dłużej. Idealna do zamieszkania, z komfortowo wyposażonymi apartamentami o dużych powierzchniach, stwarza atmosferę drugiego domu, co często podkreślają nasi odwiedzający.

Lokalizacja sprzyja odkrywaniu „własnych” miejsc. Oddalony o 4 minuty klub muzyczny Vertigo, stał się niemal legendą wśród wielbicieli muzyki jazzowej, ze względu na wyjątkową atmosferę Ameryki lat dwudziestych oraz na liczne koncerty czołowych muzyków światowej sławy.

  • Kameralny i nowoczesny budynek z 24H ochroną, wyposażony w windę oraz podziemny parking
  • Recepcja na parterze budynku
  • Zaledwie 500 m od słynnej Panoramy Racławickiej
  • Z komfortowym dojazdem miejskim do Hali Stulecia, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO i wrocławskiego ZOO, z unikatowym w tej części Europy Afrykarium
  • W spacerowym otoczeniu wrocławskich krasnali, Bulwaru Dunikowskiego i średniowiecznego Ostrowa Tumskiego

Nie ma wątpliwości, gdy spośród setek ulic w samym centrum Wrocławia, zapewniamy, że Krawiecka to ta idealna lokalizacja. Doskonale rozumieją to Goście, którzy już raz u nas byli i zawsze chcą wracać w to samo miejsce. Cenią maksymalną wygodę, estetykę i komfort oraz podejście naszego zespołu. Gdybym miał zawrzeć kluczowe wartości tego aparthotelu w jednym słownie, postawiłbym na „praktyczny” – otoczenie, które sprzyja nam w realizacji naszego celu podróży, jest nieocenioną wartością. Takie właśnie jest to miejsce.

W LOKALIZACJI EXCLUSIVE APARTHOTEL | WROCŁAW KRAWIECKA