Oferta cenowa dedykowana Gościom, którzy cenią sobie elastyczność - gwarantujemy możliwość bezpłatnej anulacji rezerwacji!

Oferta zawiera:

  • nocleg w komfortowych pokojach
  • nieograniczony dostęp do WiFi

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty śniadań. Gościom ceniącym sobie komfort, proponujemy śniadanie z dostawą do apartamentu.

Parking - 60,00 zł/doba
Śniadanie - 50,00 zł/porcja
Pobyt ze zwierzakiem - 50,00 zł/doba
Łóżeczko dla dziecka - 40,00 zł/doba

Z przyjemnością pomożemy w zaplanowaniu wolnego czasu - piesze zwiedzanie z mapą, wycieczki zoorganizowane do najciekawszych miejsc we Wrocławiu

Na życzenie możemy wstawić do apartamentu łóżeczko dzicięce, fotelik, krzesełko do karmienia lub wanienkę

Jeśli w trakcie pobytu będziesz miał dodatkowy czas na zwiedzanie Wrocławia, proponujemy Ci szereg możliwości, w postaci tematycznych wycieczek, których oferta zaczyna się już od 290 PLN.

Ważne informacje

Zameldowanie od 14:00
Wymeldowanie do 11:00
W przypadku chęci skorzystania z parkingu, konieczna jest jego wcześniejsza rezerwacja. Opłata za miejsce parkingowe w garażu podziemnym wynosi 60,00 zł/ doba. Dodatkowo informujemy, że maksymalna dopuszczalna wysokość samochodu to 2 metry
Dzieci w wieku do lat 3 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców. Istnieje możliwość zamówienia łóżeczka dla dzieci w cenie 40,00 zł/doba. Śniadanie dla tej grupy wiekowej nie jest uwzględnione w ofercie pobytu. Dzieci w wieku od lat 4 są traktowane jako pełnopłatne.
Zwierzęta domowe są u nas mile widziane. Opłata za pobyt zwierzaka wynosi 50,00 zł/doba.
American Express Mastercard Maestro Visa Visa Electron
sygnet big sygnet big