Dwupoziomowy apartament z wyjściem na taras, z którego rozpościera się przepiękny widok na Odrę i Uniwersytet Wrocławski. Apartament jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi lub wyjazdów z przyjaciółmi. Z każdej z trzech sypialni jest dostęp do osobnej łazienki, co zapewnia prywatność, a wspólny salon, to idealna przestrzeń na posiłki i spędzanie wolnego czasu. Apartament jest w pełni wyposażony w sprzęt AGD i RTV, jak również w artykuły codziennego użytku. Lokalizacja oraz luksusowo zaaranżowane apartamenty gwarantują niezapomniane wrażenia.

Ważne informacje

Zameldowanie od 14:00
Wymeldowanie do 11:00
W przypadku chęci skorzystania z parkingu, konieczna jest jego wcześniejsza rezerwacja. Opłata za miejsce parkingowe w garażu podziemnym wynosi 60,00 zł/ doba. Dodatkowo informujemy, że maksymalna dopuszczalna wysokość samochodu to 2 metry
Dzieci w wieku do lat 3 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców. Istnieje możliwość zamówienia łóżeczka dla dzieci w cenie 40,00 zł/doba. Śniadanie dla tej grupy wiekowej nie jest uwzględnione w ofercie pobytu. Dzieci w wieku od lat 4 są traktowane jako pełnopłatne.
Zwierzęta domowe są u nas mile widziane. Opłata za pobyt zwierzaka wynosi 50,00 zł/doba.
American Express Mastercard Maestro Visa Visa Electron