Luksusowy, przestronny apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z prysznicem. W części wypoczynkowej znajduje się komfortowe dwuosobowe łóżko oraz sofa z funkcją spania. Rozwiązanie to pozwala zakwaterować maksymalnie 4 osoby, jednak nie zapewnia wyodrębnionej sypialni. Dlatego dedykowane jest szczególnie dla dwóch osób, osób podróżujących indywidualnie lub rodziców z dziećmi. Świetnie sprawdzi się również podczas długoterminowych pobytów, gdyż zapewnia komfortowe warunki do zamieszkania i do pracy.

 

Ważne informacje

Zameldowanie od 14:00
Wymeldowanie do 11:00

W przypadku chęci skorzystania z parkingu, konieczna jest jego wcześniejsza rezerwacja. Opłata za miejsce parkingowe w garażu podziemnym wynosi 60,00 zł/ doba. Dodatkowo informujemy, że maksymalna dopuszczalna wysokość samochodu to 2 metry.

Dzieci w wieku do lat 3 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców. Istnieje możliwość zamówienia łóżeczka dla dzieci w cenie 40,00 zł/doba. Śniadanie dla tej grupy wiekowej nie jest uwzględnione w ofercie pobytu. Dzieci w wieku od lat 4 są traktowane jako pełnopłatne.

Zwierzęta domowe są u nas mile widziane. Opłata za pobyt zwierzaka wynosi 50,00 zł/doba.

American Express Mastercard Maestro Visa Visa Electron