Podaruj swojej lepszej połówce romantyczne weekend pełen wspomnień.

Cena zawiera dwudniowy pobyt w luksusowym apartamencie w samym centrum Wrocławia na dwa dni. Do apartamentu dostarczymy bukiet ulubionych kwiatów dla Twojej połówki oraz butelkę pysznego Prosecco. Dodatkowo nie musisz się martwić o śniadania! Codziennie o wybranej przez Ciebie godzinie recepcjonista będzie dostarczać pyszne śniadanie bezpośrednio do apartamentu.

Na romantyczny weekend szczególnie polecamy wybrać się na jazzowy koncert do klubu Vertigo, który znajduje się w zaledwie kilku minutach spaceru od naszego hotelu. Program koncertów znajduje się na stronie Vertigo, a my na Twoje życzenie zarezerwujemy dla Ciebie stolik!

Na życzenie dla Ciebie dowolny zabieg SPA w luksusowym SPA Salonie Kandara SPA.

Śniadanie do apartamentu.

Na życzenie możemy zarezerwować dla Ciebie stolik w jednej z polecanych przez nas restauracji.

Na życzenie możemy wstawić do apartamentu łóżeczko dziecięce, fotelik, krzesełko do karmienia lub wanienkę.

Ważne informacje

Zameldowanie od 14:00
Wymeldowanie do 11:00
W przypadku chęci skorzystania z parkingu, konieczna jest jego wcześniejsza rezerwacja. Opłata za miejsce parkingowe w garażu podziemnym wynosi 40,00 zł/ doba. Dodatkowo informujemy, że maksymalna dopuszczalna wysokość samochodu to 2 metry.
Dzieci w wieku do lat 3 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców. Istnieje możliwość zamówienia łóżeczka dla dzieci w cenie 40,00 zł/doba. Śniadanie dla tej grupy wiekowej nie jest uwzględnione w ofercie pobytu. Dzieci w wieku od lat 4 są traktowane jako pełnopłatne.
Zwierzęta domowe są u nas mile widziane. Opłata za pobyt zwierzaka wynosi 50,00 zł/doba.
American Express Mastercard Maestro Visa Visa Electron
sygnet big sygnet big