Jeżeli zawsze marzyło Ci się zwiedzanie Wrocławia bez tłumów i kolejek, zapraszamy do skorzystania z oferty specjalnej dla przyjaciół, która jest ważna od niedzieli do czwartku.

Cena zawiera pobyt w pełni wyposażonym apartamencie, który pomieści nawet 4 osoby. W ramach oferty zorganizujemy dla Ciebie zwiedzanie Muzeum Iluzji oraz zwiedzanie Wrocławia katamaranem solarnym City Boats.

Śniadanie: vouchery do kawiarni lub dostarczymy do apartamentu.

Na życzenie możemy zarezerwować dla Ciebie stolik w jednej z polecanych przez nas restauracji.

Na życzenie możemy wstawić do apartamentu łóżeczko dzicięce, fotelik, krzesełko do karmienia lub wanienkę.

W pierwszy dzień pobytu zorganiazujemy dla Ciebie zwiedzanie Muzeum w którym zobaczysz prawdziwą magię. W drugi dzień serdecznie zapraszamy na rejs czarterowy po Odrze w komfortowym katamaranie solarnym City Boats.

Ważne informacje

Zameldowanie od 14:00
Wymeldowanie do 11:00
W przypadku chęci skorzystania z parkingu, konieczna jest jego wcześniejsza rezerwacja. Opłata za miejsce parkingowe w garażu podziemnym wynosi 40,00 zł/ doba. Dodatkowo informujemy, że maksymalna dopuszczalna wysokość samochodu to 2 metry.
Dzieci w wieku do lat 3 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców. Istnieje możliwość zamówienia łóżeczka dla dzieci w cenie 40,00 zł/doba. Śniadanie dla tej grupy wiekowej nie jest uwzględnione w ofercie pobytu. Dzieci w wieku od lat 4 są traktowane jako pełnopłatne.
Zwierzęta domowe są u nas mile widziane. Opłata za pobyt zwierzaka wynosi 50,00 zł/doba.
American Express Mastercard Maestro Visa Visa Electron
sygnet big sygnet big